Flook Studio tworzy ceramikę dla danego konceptu, dlatego nie mamy gotowej oferty z cennikiem. Każde miejsce jest inne, wymaga specjalnej oprawy i indywidualnego podejścia.

Zamówienie rozpoczynamy od określenia czego potrzebujesz, jaki ma być kształt naczyń, jakie marzą Ci się kolory, jakie dania będą w nich serwowane oraz jaki ma być ich charakter. Możesz narysować projekt nawet na serwetce, napisać wymiary i przysłać nam jej zdjęcie. Na tej podstawie przygotowujemy wycenę prototypów, po zatwierdzeniu jej przez Was zaczynamy je tworzyć. Prototypy wysyłam do Was, jeśli Wam się spodobają, to składacie zamówienie, a my przesyłamy Wam wycenę pełnego zamówienia, czas realizacji oraz kwotę zaliczki. Po zaksięgowaniu zaliczki na naszym koncie rozpoczynamy tworzenie Waszego zamówienia.

Czas realizacji zależny jest między innymi od wielkości zamówienia, techniki tworzenia i ilości aktualnych zleceń. Duże realizacje rozkładamy na etapy, tak abyście jak najszybciej mogli podawać swoje dania w stworzonej specjalnie dla nich ceramice.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

NASZE REALIZACJE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl